DISTANČNÍ VÝUKA

Distanční vzdělávání v MŠ
Vážení rodiče a milé děti,
od 1.9.2020 mají mateřské školy povinnost poskytovat vzdělávání distančním způsobem (domácí vzdělávání) dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Povinnost se týká dětí plnících povinné předškolní vzdělávání! Distančně se vzdělává z důvodu mimořádných opatření, kdy není možná osobní přítomnost většiny předškoláků v mateřské škole. K tomu je nutná spolupráce Vás, rodičů, za kterou Vám předem DĚKUJEME! Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Absence dětí
Předškoláci jsou povinni se vzdělávat distančním způsobem. Absence při distanční výuce se posuzuje podle zapojení dítěte do vzdělávání. Neplnění zadaných úkolů je považováno za absenci.

Plnění úkolů
Milí předškoláci, všichni máte doma svůj pracovní sešit, ve kterém si budete plnit úkoly, stejně jako ve školce.

K tomu jsem si pro Vás, i pro všechny děti, připravily na každý týden zábavné úkoly. Věříme, že se Vám budou líbit a spousta z nich splníte raz dva. Je na tobě, který úkol si vypracuješ.

Těšíme se na vaše obrázky, vypracované úkoly a fotky, které nám prosím posílejte na EMAIL skolka@zsamsbohdalice.cz , poslouží nám jako zpětná vazba, děkujeme.

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ V MŠ
VÁŽENÍ RODIČE A MILÉ DĚTI, OD 1.9.2020 MAJÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY POVINNOST POSKYTOVAT VZDĚLÁVÁNÍ DISTANČNÍM ZPŮSOBEM (DOMÁCÍ VZDĚLÁVÁNÍ) DĚTEM, PRO KTERÉ JE PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ POVINNÉ. POVINNOST SE TÝKÁ DĚTÍ PLNÍCÍCH POVINNÉ PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ! DISTANČNĚ SE VZDĚLÁVÁ Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ, KDY NENÍ MOŽNÁ OSOBNÍ PŘÍTOMNOST VĚTŠINY PŘEDŠKOLÁKŮ V MŠ. K TOMU JE NUTNÁ SPOLUPRÁCE VÁS, RODIČŮ, ZA KTEROU VÁM PŘEDEM DĚKUJEME. PODUD BUDETE MÍT NĚJAKÉ DOTAZY, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.
ABSENCE DĚTÍ
PŘEDŠKOLÁCI JSOU POVINNI SE VZDĚLÁVAT DISTANČNÍM ZPŮSOBEM. ABSENCE PŘI DISTANČNÍ VÝUCE SE POSUZUJE PODLE ZAPOJENÍ DÍTĚTE DO VZDĚLÁVÁNÍ. NEPLNĚNÍ ZADANÝCH ÚKOLŮ JE POVAŽOVÁNO ZA ABSENCI.
PLNĚNÍ ÚKOLŮ
MILÉ DĚTI, VŠICHNI MÁTE DOMA SVŮJ PRACOVNÍ SEŠIT, VE KTERÉM SI BUDETE PLNIT ÚKOLY, STEJNĚ JAKO VE ŠKOLCE. 
K TOMU JSME SI PRO VÁS NA KAŽDÝ TÝDEN V SEKCI DISTANČNÍ VÝUKA PŘIPRAVILI ZÁBAVNÉ ÚKOLY. VĚŘÍME, ŽE SE VÁM BUDOU LÍBIT A SPOUSTU Z NICH SPLNÍTE RAZ DVA.  JE NA TOBĚ, KTERÝ ÚKOL SI VYPRACUJEŠ.
TĚŠÍME SE NA VAŠE OBRÁZKY, VYPRACOVANÉ ÚKOLY A FOTKY, KTERÉ NÁM PROSÍM POSÍLEJTE NA EMAIL skolka@zsamsbohdalice.cz , POSLOUŽÍ NÁM JAKO ZPĚTNÁ VAZBA, DĚKUJEME.
POZOR, KAŽDÝ TÝDEN VYHLÁSÍME VÝZVU A ZA JEJÍ SPLĚNÍ TĚ VE ŠKOLCE BUDE ČEKAT ODMĚNA  ( První výzvu najdeš v úkolech ,,HALÓ PANE KARNEVALE“ - vyrob si karnevalovou masku na obličej, fotku pošli na náš email a odměna tě nemine  )

1. Úkoly na týden 1.3. - 5.3.2021
Haló pane karnevale 1.3.-5.3.2021.pdf