FV-PLAST a.s. Bohdalice

Zahradní pískoviště pro mateřskou školu (2011)

Firma FV-PLAST a.s. poskytla škole příspěvek ve výši 15 000,- Kč na nákup zahradního pískoviště pro mateřskou školu.

Ředitelství Základní školy a mateřské školy v Bohdalicích velmi děkuje členům představenstva firmy Ing. Kamilu Mahovskému a Ladislavu Písaříkovi, stejně jako paní manažerce Mgr. Mileně Germaničové za poskytnutý sponzorský dar.

Za všechny zaměstnance a děti MŠ Mgr. Bc. Karin Šulcová, ředitelka školy

Vybavení pro základní školu a učební pomůcky pro mateřskou školu (2008)

Firma APEA, spol. s r.o. Bohdalice (nyní FV-PLAST a.s.) poskytla škole příspěvek ve výši 25 000,- Kč na nákup vybavení pro základní školu a učební pomůcky pro mateřskou školu.

Ředitelství Základní školy a mateřské školy v Bohdalicích velmi děkuje jednateli firmy panu Ladislavu Písaříkovi, stejně jako paní manažerce Mgr. Mileně Germaničové za poskytnutý sponzorský dar.

Za všechny zaměstnance a děti MŠ  Mgr. Bc. Karin Šulcová, ředitelka školy

Vybavení pro ZŠ a hračky pro MŠ (2007)

Firma APEA, spol. s r.o. Bohdalice (nyní FV-PLAST a.s.) poskytla škole příspěvek ve výši 15 000,- Kč na nákup vybavení a učebních pomůcek pro ZŠ a MŠ.

Velmi si vážíme Vašeho zájmu o naši školu a ještě jednou Vám velmi děkujeme !!!

Za všechny zaměstnance, žáky ZŠ a děti MŠ Mgr. Bc. Karin Šulcová, ředitelka školy

Zahradní pískoviště

Učební pomůcky