Provozní doba MŠ: 6:15 – 16:15 (MŠ se uzavírá!)

Provoz třídy Myšiček 6:15 – 15:45

Provoz třídy Kočiček 7:00– 16:15

Scházení a rozcházení dětí

Do 7:00 se všechny děti scházejí ve třídě Myšiček, poté se rozdělují do svých tříd.

Od 15:45 se všechny děti přesunou do třídy Kočičky, odtud se rozcházejí domů.

Ranní scházení dětí do 8:00 hod. Poté se MŠ zamyká.

Děti si vyzvedejte po obědě ve třídě Myšiček ve 12:00 hod., ve třídě Kočiček 12:30 hod.

po spaní ve třídě Myšiček od 14:30 hod., ve třídě Kočiček od 14:30

Platby

Informace o platbách naleznete:

www.zsamsbohdalice.cz/zs/skolni-jidelna/

Způsob omlouvání a odhlašování obědů

Nejlépe den předem do 12:30 hod v kanceláři ZŠ u p. Prštické, popřípadě telefonicky týž den, na který dítě omlouváte do 6:00 hod. První den nemoci si můžete oběd vyzvednout do jídlonosiče ve výdejně MŠ v době do 11:30 - 12:30 hod. Pokud dítě omluvíte v ZŠ, bude omluveno i v MŠ. Dlouhodobou absenci 1 měsíc a déle je potřeba doložit písemně.

Co vaše dítě potřebuje do MŠ

Do třídy:

• pohodlné oblečení (tepláky, zástěrku či sukýnku)

• pyžamo

• uzavřené papuče

• plyšák na odpočívání po obědě, dívky hřebínek

• náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, triko, tepláky či punčocháče)

Pobyt venku:

• starší teplákovou soupravu

• v letních měsících kraťasy

• starší tenisky vhodné na písek

• gumáky, pláštěnku

Dávejte dětem pouze funkční oblečení a obuv, které ve vlastním zájmu podepište

Bezpečnost dětí

Rodiče jsou povinni předat osobně dítě paní učitelce, teprve potom může rodič opustit MŠ.

Zdravotní stav dětí: Do MŠ patří pouze děti zdravé. Při pozorování nakažlivého onemocnění u dítěte může učitelka dítě do MŠ nepřijmout, v zájmu ochrany zdraví ostatních dětí.

Změny

Prosíme nahlašujte učitelkám každou změnu: telefonních čísel, adresy bydliště, nástup do zaměstnání po MD, změna osob při předávání dítěte, změna zdravotní pojišťovny... Je potřeba, aby vaše telefonní čísla byla platná, abychom vás mohly ihned kontaktovat v případě nevolnosti vašeho dítěte.