Atletické závody

27.06.2019 22:32

V úterý 25. a ve středu 26. června proběhl na naší škole atletický čtyřboj. Všichni žáci soutěžili ve skoku do dálky, hodu kriketovým míčkem nebo granátem, v běhu na 60 metrů a jejich oblíbeném přespolním běhu. Ačkoli bylo hned od rána velké vedro, pustili se všichni do boje s velkým odhodláním a nadšením. Nebojovali jen s pásmem nebo stopkami, ale i sami se sebou a někteří posunuli své osobní rekordy.

Díky dobře naplánovanému kolotoči jednotlivých týmů byly prostoje minimální a vše šlapalo jako na drátkách. Nikdo se v průběhu sportovních výkonů nezranil a všichni se dobře bavili a vydali ze sebe maximum.  Na vítěze jednotlivých kategorií pak čekaly ve čtvrtek na závěrečném vyhodnocení hodnotné ceny.

Fotogalerie: Atletické závody