Beseda s myslivci

06.11.2019 20:10

Do netradičních aktivit naší mateřské školy se zapojili i dva rodiče, kteří mají dlouholetou vášeň pro myslivost. Tuto lásku učí i své dva kluky a spolu s nimi  připravili nevšední zážitkový program pro děti. Děti se mohly dozvědět zase o něco více o přírodě, lese, volně žijících zvířatech, o práci myslivců, výcviku loveckých pejsků a měly možnost se zeptat na vše, co je zajímalo. Děti si vyzkoušely spoustu dovedností, které musí správný myslivec ovládat a prohlédly si spoustu zajímavých předmětů, které k myslivosti neodmyslitelně patří.  Seznámily se také s výcvikem loveckého psa, který si ihned svou přátelskou psí povahou získal všechny přítomné. Za krásné dopoledne patří velký dík celé rodině Kaláčkových.