Recitační soutěž

02.03.2017 16:32

Každým rokem se s žáky naší školy účastníme recitační soutěže, kdy ti nejlepší recitátoři a výherci školního kola reprezentují naši školu v kole regionálním a krajském. Podívejte se na úspěšné výherce třídních kol a kola školního, které jsme uspořádali 2.března . Postupovat ale mohou bohužel opravdu jen ti nejlepší 2 z každé kategorie. Vítězů bylo hodně a žáci i pedagogové si dali velkou práci nejen s výběrem textů, ale i se samotným přednesem. Všem zúčastněným gratulujeme a postupujícím přejeme úspěch.

V 1.kategorii- mladší žáci 2.+ 3.ročníku  - postupuje Jolanka Honzáková ze 3.ročníku a Kubík Kozák , 2.ročník.

V 2.kategorii – starší žáci 4.a 5.ročníku – postupuje Zuzanka Ondráčková a Eliška Břoušková, obě děvčata ze 4.ročníku.

Mgr. Věra Georgieva

Fotogalerie: Recitační soutěž