Školení první pomoci

31.08.2014 15:51

V přípravném týdnu absolvovali všichni zaměstnanci ZŠ a MŠ v Bohdalicích školení První pomoci. Školení vedla paní Mgr. Vlasta Vařeková, vedoucí oddělení vzdělávání a výcviku Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje.

Všichni jsme absolvovali část teoretickou a praktickou, která pro nás byla obrovským přínosem. Naučili jsme se na modelech resuscitovat malé miminko, dítě předškolního věku, dítě školního věku i dospělého.

Paní Mgr. Vařeková dokázala velmi dobře vysvětlit danou problematiku a odpověděla na všechny naše otázky. Neocenitelnou pro nás byla neustálá zpětná vazba paní magistry, kterou jsme všichni potřebovali, protože si uvědomujeme, jak je znalost první pomoci pro nás všechny důležitá.

Ještě dlouho po skončení školení jsme s kolegy probírali nové poznatky a diskutovali na toto téma. Moc děkujeme paní Mgr. Vařekové za perfektně připravené školení, přátelský přístup a neocenitelné rady!!!

Mgr. Bc. Karin Šulcová

Fotogalerie: Školení první pomoci