Slavnost Slabikářů

25.11.2020 09:36

Po distanční výuce mají prvňáčci radost z každého dne, který mohou trávit společně ve škole. 24.listopad byl navíc den mimořádně dobrodružný a slavnostní. Celé dopoledne plnily děti úkoly, aby mohli pomoci získaných klíčů vysvobodit z věže princeznu Abecedku z Čtenářského království. Odměnou jim však nebyla ani půlka království, ani ruka princezny, ale dárek pro každého prvňáčka – Slabikář! Radost byla veliká a jak už je v naší třídě zvykem, vše jsme pořádně oslavili. Poděkování patří babičce Sebíka Záruby, která k této příležitosti upekla malým čtenářům voňavé perníčky.  Na své školáčky je pyšná nejen paní učitelka, ale jistěi všichni rodiče a prarodiče.

Mirka Čepánová

Fotogalerie: Slavnost Slabikářů