AUSTIN POWDER SERVICE CZ s.r.o. Vsetín

Plynová puška TAU-200 (CO2)

Plynová puška TAU-200 (CO2) je jednoranná plynovka pro mládež, určená pro nácvik střeleckých návyků a pro tréninkovou a závodní střelbu. Její parametry odpovídají požadavkům pravidel UIT mezinárodní disciplíny "vzduchová puška" na vzdálenost 10-ti metrů. Zbraň se vyznačuje rychlou akcí mechanizmu a stabilitou při střelbě.

Variabilita množství nastavitelných prvků umožňující individuální přizpůsobení, použití přesných mikrometrických měřidel a minimální silové namáhání při střelbě, dává střelci předpoklady pro dosažení výborných výsledků.
Pušku škole věnovala firma AUSTIN POWDER SERVICE CZ s.r.o., Vsetín.

Ředitelství Základní školy a mateřské školy v Bohdalicích velmi děkuje firmě AUSTIN POWDER SERVICE CZ s.r.o.., Vsetín za sponzorský dar ve výši 15 000,- Kč na nákup této zbraně.

Velmi si vážíme Vašeho zájmu o naši školu a ještě jednou Vám velmi děkujeme !!!

Za všechny zaměstnance a žáky školy Mgr. Bc. Karin Šulcová, ředitelka školy

Fotogalerie: AUSTIN POWDER SERVICE CZ s.r.o. Vsetín