FV-Plast, a.s.

Příspěvek na nákup notebooku a flash disku (2015)

V září 2015 poskytla firma FV-Plast, a.s. naší ZŠ sponzorský příspěvek na nákup notebooku a flash disku, které budou využívat děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

Velké poděkování patří členům představenstva společnosti Ing. Kamilu Mahovskému a Ladislavu Písaříkovi, a rovněž Mgr. Mileně Foltýnové, vedoucí provozu v Bohdalicích.

Příspěvek na nákup šatnových skříněk pro základní školu (2014)

Firma FV-Plast, a.s. poskytla škole příspěvek ve výši 20 000,- Kč na nákup šatnových skříněk pro žáky základní školy.

Ředitelství Základní školy a mateřské školy v Bohdalicích velmi děkuje členům představenstva firmy Ing. Kamilu Mahovskému a Ladislavu Písaříkovi, stejně jako paní manažerce Mgr. Mileně Germaničové za poskytnutý sponzorský dar.

Za všechny zaměstnance a žáky školy Mgr. Bc. Karin Šulcová, ředitelka školy

Zahradní pískoviště pro mateřskou školu (2011)

Firma FV-PLAST a.s. poskytla škole příspěvek ve výši 15 000,- Kč na nákup zahradního pískoviště pro mateřskou školu.

Za všechny zaměstnance a děti MŠ Mgr. Bc. Karin Šulcová, ředitelka školy

Vybavení pro základní školu a učební pomůcky pro mateřskou školu (2008)

Firma APEA, spol. s r.o. Bohdalice (nyní FV-PLAST a.s.) poskytla škole příspěvek ve výši 25 000,- Kč na nákup vybavení pro základní školu a učební pomůcky pro mateřskou školu.

Ředitelství Základní školy a mateřské školy v Bohdalicích velmi děkuje jednateli firmy panu Ladislavu Písaříkovi, stejně jako paní manažerce Mgr. Mileně Germaničové za poskytnutý sponzorský dar.

Za všechny zaměstnance a děti MŠ  Mgr. Bc. Karin Šulcová, ředitelka školy

Vybavení pro ZŠ a hračky pro MŠ (2007)

Firma APEA, spol. s r.o. Bohdalice (nyní FV-PLAST a.s.) poskytla škole příspěvek ve výši 15 000,- Kč na nákup vybavení a učebních pomůcek pro ZŠ a MŠ.

Velmi si vážíme Vašeho zájmu o naši školu a ještě jednou Vám velmi děkujeme !!!

Za všechny zaměstnance, žáky ZŠ a děti MŠ Mgr. Bc. Karin Šulcová, ředitelka školy

Fotogalerie: nové šatní skříňky základní školy

Pískoviště

Hračky pro MŠ