Zemo, s. r. o.

Příspěvek na nákup polohovatelného demonstračního stolu do učebny fyziky (2023)

Ředitelství Základní školy a mateřské školy v Bohdalicích velmi děkuje panu jednateli Bartošovi a celé firmě ZEMO, spol. s r.o. za sponzorský dar ve výši 10 000,-Kč, který poskytli na nákup polohovatelného demonstračního stolu do učebny fyziky.

Za poskytnutý dar velice děkujeme a vážíme si Vaší spolupráce.

Rozšíření žákovské knihovny, kabinet Př+Ch (léto 2021)

V létě 2021 poskytla firma ZEMO naší ZŠ sponzorský dar - finanční příspěvek na rozšíření žákovské knihovny a obnovu nábytu v kabinetu Př+Ch.

Za poskytnutý dar velice děkujeme a vážíme si Vaší spolupráce.

Příspěvek na nákup zahradního domečku pro mateřskou školu (2018)

Ředitelství Základní školy a mateřské školy v Bohdalicích velmi děkuje panu jednateli Bartoškovi a celé firmě ZEMO za sponzorský dar ve výši 21 000,- Kč, který poskytli na nákup zahradního domečku.

Velmi si vážíme Vašeho zájmu o naši školu a ještě jednou Vám velmi děkujeme !!!

Za všechny zaměstnance a žáky školy Mgr. Bc. Karin Šulcová, ředitelka školy

Příspěvek na nákup šatnových skříněk pro mateřskou školu (2017)

Ředitelství Základní školy a mateřské školy v Bohdalicích velmi děkuje panu jednateli Bartoškovi a celé firmě ZEMO za sponzorský dar ve výši 10 000,- Kč, který poskytli na vybavení šatny pro děti mateřské školy moderním nábytkem.

Velmi si vážíme Vašeho zájmu o naši školu a ještě jednou Vám velmi děkujeme !!!

Za všechny zaměstnance a žáky školy Mgr. Bc. Karin Šulcová, ředitelka školy